Аби лікувати хворих рівнян, які потребують гемодіалізу, не вистачає 3 мільйонів гривень

Депутати радять віднайти 3 мільйони гривень на гемодіаліз. Таку рекомендацію одноголосно підтримали члени постійної профільної комісії облради при розгляді звернення обласної клінічної лікарні щодо недостатнього фінансування відділення гемодіалізу.

За інформацією головного лікаря Івана Зими, з передбачених в обласному бюджеті на Центр гемодіалізу 11 мільйонів гривень вже використано 7 мільйонів. Така ситуація виникла через значне зростання цін на витратні матеріали. Тож до кінця року залишку коштів не вистачить. Очікуються додаткові надходження з державного бюджету на ці цілі, але не раніше ІІІ кварталу. Тож, щоб забезпечити хворих життєво необхідним лікуванням, члени постійної комісії рекомендують внести зміни до обласного бюджету, передбачивши 3 мільйони гривень на фінансування Центру гемодіалізу.

- Пропозиції щодо внесення змін до бюджету має надати Рівненська облдержадміністрація. Якщо такі будуть, питання винесемо на розгляд чергової сесії обласної ради. Думаю, депутати його підтримають, - прокоментував ситуацію голова облради Михайло Кириллов.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.