Рівненські студенти знають, як дізнатися про екологічний стан будь-якої частини земної кулі

Студенти Національного університету водного господарства і природокористування розробили проект, який являє собою систематизований веб-каталог усіх екологічних негараздів, що спіткали людство. Він має назву «e-Naturr».  Нині цей проект вийшов у півфінал конкурсу «Gist Tech-I StartUp Battle». Якщо він набере достатньо голосів для того, щоб стати переможцями, команда розробників матиме підтримку для втілення ініціативи.

Існування такої бази даних надзвичайно важливе, запевняють автори ідеї. Адже переважна більшість людей ігнорує сучасні екологічні проблеми, які набрали загрозливих масштабів, тому що не знає про них (13 %), вважає екологічну інформацію занадто складною для розуміння (35 %) або не знає, де її отримати (52 %). «e-Naturr» вирішить це питання та надасть можливість будь-кому дізнаватися про екологічний стан у різних куточках земної кулі. База даних поповнюватиметься статистикою, яку завантажуватимуть екологічні заклади та організації з усього світу. Потім ця статистика автоматично переформатовуватиметься у красиву та доступну для розуміння форму, яка представлятиме загальну екологічну картину, побудовану на основі окремих фрагментів інформації.

Команда розробників «e-Naturr» носить назву «AVALONcomu» та спеціалізується на програмуванні, виготовленні мобільних додатків та сайтів. Її очільник Андрій Баранюк навчається у Національному університеті водного господарства та природокористування.

Перемога команди в «Gist Tech-I StartUp Battle» не лише дозволить втілити амбітну ідею молоді, а й забезпечить Україні честь приймати наступний «Gist Tech-I».

Для того, щоб проголосувати за проект, потрібно перейти за посиланням: https://review.wizehive.com/voting/view/aaaspublicvote2014/0/2878021/0.

Про це повідомили з сектору зв'язків із громадськістю НУВГП.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.