Рішення за Хомка підписуватиме Конощук

На сесії Рівнеради знову порушили питання проблемного гуртожитку на Відінській, 10.  Нагадаємо, що мешканці будинку відстоюють ідею голови обласної ради Михайла Кириллова про обмін гуртожику на будівлю нежитлового приміщення, яке перебуває у власності обласної ради.

Однак міський голова Рівного Володимир Хомко вважає такий договір незаконним:

- У новому законодавстві чітко сказано, що міняти цю власність не можна. Не можна міняти комунальне приміщення на приватне. Я не підпишу таке рішення, бо його образу скасує прокуратура – воно незаконне. Крім того, ми не бачили ні власника гуртожитку, ні його представника. З ним спілкується виключно сам Кириллов. Але у нас є депутати. Тому пропоную такий варіант: депутати приймають рішення про обмін, я його ветую, депутати ще одним рішення ветують моє рішення і делегують підписувати рішення депутату міської ради Конощук, яка дуже опікується мешканцями і відстоює це рішення.

Тим часом депутатка від такої пропозиції не відмовились, а запропонувала іншим депутатам розділити з нею відповідальність.

Натомість проти такого рішення виступив керівник «Правого сектора» в Рівненській області Роман Коваль:

- Недоносков - москалик, який проживає на території Росії. Сам у розшуку. А ми маємо гроші звідси забирати і передавати його ворогу. Якщо постане питання про передачу гуртожитку, то хай Недоносков приїде і передасть його людям. Якщо його не арештують перед тим. А ті депутати, які лобіюють його інтереси, мають посормитися. Не можна ні копійки давати злодію та ворогу.  Треба націоналізувати гуртожиток і дозволити мешканцями приватизувати кімнати.

Депутати довго сперечалися стосовно питання та вирішили звернутися до генерального прокурора з вимогою розслідувати незаконний продаж гуртожитку. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.