Рівняни торгуються за лауреата Шевченківської премії

Поговорити про справи театру, дізнатися, які нові вистави є у його репертуарі, та просто познайомитися очільником закладу відтепер може кожен рівнянин. Для цього потрібно взяти участь у благодійному аукціоні "Посиденьки з волонтером". Переможець торгів може подвоїти насолоду - придбати кавування із двома директорами: Володимиром Петрівим (директором облмуздрамтеатру) та Володимиром Данилюком (директором Рівненського обласного  лялькового театру). Такий парний лот під №68 виставили на благодійний аукціон "Посиденький з волонтером" у соцмережі "Facebook".

Умови аукціону прості: ставки потрібно робити лише під дописом у головній групі. Не враховуються ставки, зроблені у коментарях під репостами (організатори їх не відстежують). "Лот" закривається через 24 години з моменту останньої ставки. Гроші за нього потрібно перерахувати на картку ПриватБанку 4731185604344173 (Дюг Юрій Олександрович).

Після оплати організатори надсилають покупцю контакти "лота". Після цього він самостійно домовляється про зустріч. До слова, "лот" можна викупити миттєво, заплативши стартову ціну не в гривнях, а в доларах.

Як зазначили організатори благодійного аукціону, кошти збирають на оплату ремінно-поясних систем для глибинної розвідки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.