Студенти НУВГП спроектували першу універсальну екологічну базу даних

Проект «e-Naturr», який являє собою систематизований веб-каталог усіх екологічних негараздів, які спіткали людство опинився у півфіналі конкурсу «Gist Tech-I StartUp Battle». Якщо проекту вдасться назбирати достатньо голосів для того, щоб стати переможцями, команда розробників отримає підтримку для втілення ініціативи.

«Існування такої бази даних – надзвичайно важливе», ‑ запевняють автори ідеї, - «адже, переважна більшість людей ігнорують сучасні екологічні проблеми, які набрали загрозливих масштабів, тому що не знають про них (13 %), вважають екологічну інформацію занадто складною для розуміння (35 %) або не знають де її отримати (52 %). «e-Naturr», на думку організаторів вирішить це питання та надасть можливість будь-кому дізнаватися про екологічний стан будь-якої частини земної кулі. База даних поповнюватиметься статистикою, яку завантажуватимуть екологічні заклади та організації з усього світу. Потім ця статистика автоматично переформатовуватиметься у красиву та доступну для розуміння форму, яка представлятиме загальну екологічну картину, побудовану на основі окремих фрагментів інформації.

Команда розробників «e-Naturr» носить назву «AVALONcomu» та спеціалізується на програмуванні, виготовленні мобільних додатків та сайтів. Її очільник – Андрій Баранюк навчається у Національному університеті водного господарства та природокористування.

Перемога команди в «Gist Tech-I StartUp Battle» не лише дозволить втілити амбітну ідею молоді, а й забезпечить Україні честь приймати наступний «Gist Tech-I».

Для того, щоб проголосувати за проект потрібно перейти за посиланням: https://review.wizehive.com/voting/view/aaaspublicvote2014/0/2878021/0 та натиснути “Vote” залогінившися через Facebook, або е-мейл. Голосувати можна один раз на добу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.