Майбутні мешканці незаконного «Ріверсайду» вимагають у Рівнеради землю

На сесії Рівнеради знову порушили питання скандальної незаконної забудови на вулиці Небесної Сотні. Мова йде про житловий комплекс «Ріверсайд». На сесію прийшли пайовики житлового кооперативу, які придбали квартири в «Ріверсайді» та вимагають у міської влади погодити усі необхідні документи для надання ділянки в оренду під житлову забудову. Нагадаємо, що на даний момент незаконне будівництво там зупинене правоохоронними органами.

- Ми несемо збитки, бо продали попередні квартири, щоб купити ці, тепер житло орендуємо. Чекаємо, доки побудують будинок, а будівництво не ведеться. Адміністрація кооперативу нам повідомила, що все через те, що депутати не хочуть дати дозвіл на будівництво. Що нам робити?

Тим часом міський голова Рівного Володимир Хомко почав дуже лояльно ставитися до питання «Ріверсаду», хоча раніше засуджував незаконне будівництво.

- Люди потрапили в пастку. Гроші заплатили, а житла нема. З тим будинком все непросто. Але вже мешканці сусіднього будинку питають, коли він буде добудований, бо там ще мають робити дорогу. Крім того, запитують військові, адже Міністерство оборони будує за ним житловий будинок.

У підсумку депутати вирішили створити комісію та  вивчити питання.

Коментарі

халява буває тільки в мишоловці.І, хто їм дохтур?Не знали, що там афера,папери на будівництво не читали-не бачили?Але,солодке слово-халява...А,хамко-хамло ,в своєму репертурі:спочатку нахамив,а потів -хапнув,і я-не,і лісапєд не мій:))

IP адрес: 77.120.92.70
Имя хоста: mx2.renome.ua

Шановні друзі з РЕНОМЕ, потрібно краще ховати свою IP адресу в мережі! Негарно такій будівельній компанії обзивати простих рівнян, які придбали квартири не у вас)

А давайте по цій схемі і парк у центрі міста роздерибаним, - тож зовсім просто знайти з десяток придурків

Хомка вже купили ...

Ці придурки спочатку будуть землю для злодіїв вимагати, а потім повернути вкладені свої гроші ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.