Депутат міськради, знявшись у музичному кліпі, планує просувати його за кордоном. ВІДЕО

Історія повторюється. На поріг України знову прийшла війна. Трагедія торкнулася кожного, адже щодня у зоні АТО гинуть солдати. У такий нелегкий час, як ніколи, потрібно підтримувати своїх воїнів на передовій. Так, колектив  етно-гурту "Дуліби" у своїй новій відеороботі "Армія" ще раз це підкреслив. Сюжет відео непростий - він відображає боротьбу синів України за нежалежність крізь призму трьох епох: козаччина, Друга світова війна та наш час.

- Ці зйомки для етно-гурту "Дуліби" стали дебютними. Працювали ми над ними не один місяць, задіяли багатьох осіб. Серед них, зокрема, депутат міськради Одександр Нестерук, музичний продюсер Сашко Невже, - розповів керівник проекту, ідейний засновник і продюсер етно-гурту "Дуліби", директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко. - Звичайно, це не голлівудська робота, оскільки раніше ми ще ніколи не знімали кліпи і відповідного досвіду не маємо. Але людям, думаю, ми все ж донесемо головний меседж - показати, як впродовж багатьох віків наш народ воював і перемагав.

Як розповів Микола Орешко, майже всі витрати на зйомки та монтаж взяв на себе депутат Рівненської міськради Олександр Нестерук, якого можна побачити у кліпі. Він отримав три ролі у роботі, однак глядачам найбільше сподобався образ гетьмана.

- Мені особисто дуже імпонує етно-проект "Дуліби". Так склалося, що я неодноразово бував у США. Коли я виїжджав, Микола Орешко дав мені з собою диск із піснями гурту. Зустрівшись із діаспорою, подарував його. І, повірте, їхньому захопленняю цією музикою не було меж. Адже коли ти українець і довго живеш за кордоном - дуже сумуєш за своїм рідним, - каже депутат міськради Олександр Нестерук. - Зараз знову збираюся їхати за кордон. Візьму із собою кліп, можливо, хтось зацікавиться, і наші рівненські "Дуліби" стануть відомими і у Сполучених Штатах.

За словами творчої групи, кліп знімали не один місяць. Зйомки проходили на території Рівненського полігону, у Здолбунівській в'язниці, на території розважального комплексу "Хутір" тощо. Кажуть, було важко, але процес зйомок настільки захопив, що на втому та можливі технічні збої не звертали увагу.

- Найважче було почувати себе розкуто перед камерами. Одна справа, коли ти виступаєш на сцені перед глядачем, і він тебе захопливо слухає, а вже інша річ - правильно дивитися у об'єктив та відповідно рухатися, - зізнаються дівчата етно-гурту "Дуліби". - Але, сподіваємося, це не остання робота і наступні кліпи будуть кращими.

Продюсер гурту Микола Орешко запевнив, що кліп стане відомим та популярним далеко за межами Рівненщини. Так, ведуть переговори із центральними каналами: "УТ-1", "1+1" тощо. Окрім того роботу розкручуватимуть і у соціальних мережах "Вконтакте" та "Facebook".

Нагадаємо, проект "Дуліби" виник у 2005 році. В музичну основу покладено фольклорні зразки записаного експедиційно-пісенного матеріалу. Пізніше пісні було аранжовано у студії звукозапису "Nellu Studio" з прописаними "наживо" інструментами та із виправленням сучасних електронних семплів. Зараз у гурті працює вже третій склад солісток: Ріта Рагімова, Світлана Юзюк та Юлія Миколайчук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.