У Рівнераді «Батьківщина» відмовилась давати пенсіонерам землю

У Рівнераді черговий земельний скандал через питання мешканців вулиці Калинової. Депутати відмовились погоджувати зміну цільового призначення та передачу у власність земельних ділянок пенсіонерам, хоча ті користуються ними з діда-прадіда. Не подіяли на обранців навіть сльози пенсіонерів. За одне з питань не вистачили одного голосу, хоча в сесійні залі присутні 36 депутатів.

Більшість депутатського корпусу і мешканці вулиці Калинової почали обурюватися і попросили вивести поіменні результати голосування на табло.

В результаті обговорення з`ясувалось, що фракція «Батьківщина» не голосувала за це питання.

Пояснити позицію взявся голова фракції «Батьківщина» Олександр Курсик.

- От ми виділяли землю, там люди ведуть господарство, там унікальні чорноземи, натомість замість рослин побудують будинки. Треба розбиратися в питанні.  Крім того, ми землю передаємо людям, а вони потім її продають.

Натомість більшість депутатів зауважили, що всі рішення щодо Калинової не суперечать законодавству та відповідають генеральному плану міста, за який самі депутати проголосували. Навіть більше - депутат Світалана Богатирчук-Кривко запропонувала за всі питання цієї вулиці проголосувати пакетом.

У відповідь на це «Батьківщина» попросила 5-хвилинну перерву, щоб узгодити свою позицію. Однак це нічого не змінило. Пакетне голосування депутати провалили – не вистачило одного голосу. Обурені мешканці сперечались із Олександром Курсиком більше п’яти хвилин.

Нагадаємо, що саме фракцію "Батьківщина" найбільше звинувачували у бажанні "прихватизувати" землю під час земельного скандалу "Садоводів Рівнеради". 

Натомість через півгодини після голосування депутат Павло Шамшин запропонував повернутися до розгляду питання, адже в залу підійшло більше депутатів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.