На Рівненщині збудували мости, які витримають танк

На Рівненщині відбулося відкриття двох мостів через  річку Стир, що навели військовослужбовці дорожньо-мостового батальйону однієї зі військових частин Рівненської області. Ці річкові переправи сполучили два поліських райони поблизу сіл Великі Телковичі Володимирецького району і Млинок Зарічненського району.

- Мости, що були тут раніше, змило водою. Місцевий меценат віднайшов кошти на матеріали, а ми висунулися у район та виконали роботи. Віднині, завдяки цим мостам місцевим мешканцям більше не доведеться долати  80 кілометрів об’їздними шляхами, - зазначив начальник будівництва мостів Олексій Дем’янчук.

Під час зведення мостів військові інженери провели тактичне заняття. Ще 26 березня вони провели інженерну розвідку території виконання робіт. Потім, висунулися на штатній техніці та із застосування установки мостобудівної УСМ-2 забили в дно дубові палі і навели переправи.

Як зазначив Олексій Дем’янчук, до виконання робіт залучали нещодавно прибулих військовослужбовців за контрактом, які набули неоціненного досвіду. Вони справилися всього за два тижні. Ці мости витримують транспорт вагою до 60 тонн, а це більше ніж вага танка. При належній експлуатації ці дерев’яні конструкції прослужать не менше ніж чверть століття.

Як зазначив кореспондент Регіонального медіа-центр МО України (м.Львів) Олександр Гайн, місцеві жителі безмежно вдячні військовим за якісно виконані роботи. Селяни сподіваються, що невдовзі тут відкриють новий маршрут громадського транспорту, адже напрямок став значно коротшим.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.