Рівненські діти-актори покажуть "Танець лялечки"

У неділю, 17 травня, в театрі ляльок відбудеться представлення дітей, якій займаються у театральній студії «Лялькові сходинки». Дітки, які пройшли кастинг та розпочали заняття у студії, вже підготували пластичний номер «Танець лялечки». Саме його виконанням вони і презентують себе глядачам театру.

Початок заходу об 11:00 годині.

Нагадаємо, нещодавно завершився кастинг на навчання у дитячій театральній студії "Лялькові сходинки", на започаткування якої театр отримав грант Рівненської ОДА та обласної ради. З поміж майже півсотні учасників відібрано 19. Серед них і двоє діток, батьки яких наразі захищають нашу країну в зоні АТО.

Мета цієї ініціативи – знайти, зацікавити, навчити дітей. Студія працюватиме на основі театральної школи. Дітям викладатимуть акторську майстерність, сценічну мову та вокал. Навчання буде поділено на два семестри. У першому учні складатимуть іспит, а у другому – робити постановку вистави.

Проект передбачає створення та функціонування упродовж цілого року лялькової студії, підготовку лялькових вистав, проведення майстер-класів "Майстерня ляльок", ляльководіння з використанням ляльок різних модифікацій, виступи лялькової студії в соціальних закладах (Будинок дитини, притулок для неповнолітніх, школи-інтернати).

Автор проекту - заступник директора Роман Микитюк.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.