Жителі Рівненщини допомагають відбудовувати схід України

На прохання голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, благодійники з Рівненщини повезли на схід країни 40 кубометрів лісоматеріалів для ремонту покрівель. По прибутті у місто Слов’янськ, деревину розподілять у різні населені пункти, де існує найбільш нагальна потреба відбудови домівок.

Також щотижня бригади будівельників-волонтерів з Володимирецького, Сарненського, Рокитнівського районів почергово відряджаються у східні міста допомагати мешканцям у відновленні житла.

- Водночас до міста Лисичанськ поїхали дві вантажівки з продуктами для військових та одягом для мирних жителів, - розповів пресвітер Церкви ХВЄ Володимир Бричка. – Ще ми попросили допомогти волонтерів з Житомирщини, вони вже направили у Слов’янськ 20 тонн дитячого харчування.

За словами Володимира Брички, благодійники ще планують відвідати земляків на блокпостах по Бахмутській трасі.  А на зворотному шляху вони заберуть з собою сім’ю з Сєвєродонецька, яка попросилася на Рівненщину. Для неї уже підготували будинок у селі Карпилівка Рокитнівського району.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.