Рівне окупували "лежачі поліцейські"-вбивці авто

У Рівному дорожній рух біля шкіл хочуть зробити безпечнішим. Проте хотіли, як краще, а в вийшло, як завжди. Встановлені з порушенням "лежачі поліцейські" викликали хвилю обурення у рівненських водії, адже через них виникають поломки авто. Тим часом комунальники мають терміново виправити всі недоліки.

Як розповіла прес-секретар УДАІ в Рівненській області Світалан Марко, «лежачі поліцейські» у місті встановили відповідно до рішення координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху м. Рівне. Пристрої примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки вирішили розмістити біля загальноосвітніх шкільних навчальних закладів міста. 
Державтоінспекція узгоджує схеми влаштування пристроїв примусового зниження швидкості по вул. 24 Серпня (Рівненська українська гімназія, НВК № 2), вул. Дворецька (Рівненська гуманітарна гімназія № 7), вул. Орлова (НВК № 12), вул. Олени Теліги (ЗОШ № 20), вул. Павлюченка (НВК № 26), вул. Пушкіна та Остафова (Спеціалізована школа № 15).

Однак якість виконання робіт комунальниками обурила рівнян. Враженнями та фото нововведення вони діляться в спільноті «Я паркуюсь, як мудак». 

Тим часом ДАІ визнало, що комунальники втановли знак із порушеннями. Перевірка виявила, що поверхня вищезазначених пристроїв не є жовтого кольору та на підходах до них не нанесена дорожня розмітка 1.22, не встановлені попереджувальні та заборонні дорожні знаки у відповідності до узгодженої схеми. Крім цього, розміри окремих пристроїв не відповідають узгодженим проектним рішенням із їх влаштуванню.

- З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, відділенням ДАІ з обслуговування м. Рівне направлені вимоги комунальним організаціям міста щодо усунення виявлених недоліків.
Працівники Державтоінспекції звертаються до водіїв транспортних засобів та просять бути уважними при проїзді вищезазначених ділянок вулиць, - наголосила Світлана Марко. 

Утім і це повідомлення не обійшлось без критичних коментарів рівнян.

Однак громадський осуд влинув на комунальників. Ромітку на "лежачих поліцейських" почали наносити. 

 

Обережно, ненормативна лексика.

Ключові слова: 

Коментарі

Цей чудік на відео має слабенький словниковий запас...(якась гопота....Але розмалювати в жовтий колір та поставити знаки дійсно потрібно

Я на джипі пролітаю мені пох.! Але, це варварство, є нормалтні леж. пол. які прикручуються до асфальту і відповідають нормам а не це недорозуміння! Всі крикуни тут які за просто схожі на зброд.

Встановлені по вулиці теліги три кучі асфальту.. назвати лежачим поліййським я їх не можу... ну якби вона там взагал не в тему... з однієї сторони паркан військової частинни.. просто 300 метрів паркану... по тій стороні тротуару ніхто не ходить... дозволена швидкість там 60... через дибільв з автодору і дибілів з даї.. там вже тиждень тягучка з швидкістю 10км за годину... "пробка" від дубенської до павлюченка...

Якщо дибілам з автодору і таким же диблам з міськвиконкому нема чим зайнятись.. то можу підсказати що дорога по вулиці соборній від пивзаводу і аж до луцького кіляця вже ремонтується 2 рік. якщо вам нема асфаль куди діти ну то якби можна було б і поремонтувати.

ну і на останок... хай но проїдуться ц пузаті мудаки на своїх пріусах з дозволеною шшвидкістю по цих "лежачих" і тоді будемо говорити що важливіщше... ремонт пріуса за 40тис$ з нашої кишені... чи безпека міфічних дітей які по тих вулицях не ходять..

Якась заангажована стаття журналіста-шумахра.
Якщо вже робити вибір: життя дитини і підвіска автомобіля, то думаю, що вибір буде очевидним.

Хочу обратиться к автору статьи "Рівне окупували "лежачі поліцейські"-вбивці авто".
Первое, что вызывает негодование это само название. Почему "окупували"? Оккупа́ция (от лат. occupatio — «захват, занятие»), ничего подобного и похожего с этим термином нет. А прежде чем установить "Лежачих полицейских" была проведена соответствующая работа с разрешительными документами и на основании их вынесено на сессии Рішення міської ради с подписью мера города.
Второе, что непонятно почему -"вбивці авто"? Если игнорировать правила дорожного движения и не соблюдать соответствующий скоростной режим возле учебных заведений и детских садов, то это проблема только самого водителя и пусть он лучше будет - "вбивцєю свого авто" чем УБИЙЦЕЙ РЕБЕНКА!
В Европе "Лежачие полицейские" есть нормой и их устанавливают не только возле дошкольных и школьных заведениях, а там где есть просто "Зебра" и это аксиома, правило, норма жизни культурных людей. Именно людей, а не как было сказано, а вернее поделено на "Водитель" и "Пешеход" автором этой статьи. Ведь водитель может стать пешеходом, а пешеход может стать водителем. Необходимо быть воспитанным и культурным ЧЕЛОВЕКОМ!
К Вашему и всеобщему сведению по ул. 24 Серпня, раз уж Вы обращались УДАІ в Рівненській області, только за 2014 год было совершено 4 наезда на данном отрезке дороги на учащихся НВК №2 со средней и тяжелыми степенями тяжести и это не говоря уже о других улицах где находятся не только дошкольные и образовательные заведения. Или это совсем не интересно?
По поводу соответствующих знаков, разметок, цвета краски, высоты и ширины бугра, его структуры..., необходимо понимать профиль работы и соответственно конкретную организацию к которой можно обратиться с данным вопросом. В Google можно найти.
Будьте терпимей и уважайте друг друга, а главное не разделяйте ЛЮДЕЙ на "Мы" и "Они", на "Водителей" как отдельную касту и "Пешеходов" как отбросов общества и тогда будет порядок. Раз уж вы хотите в Европу, так и живите по европейски!

Р.S. а автору статьи "Рівне окупували "лежачі поліцейські"-вбивці авто", советую начать читать книги, - это не только избавит Вас в будущем от грамматических ошибок, но и правильно понимать ситуации и мир в котором мы живем. Начните для начала с книги автора Николая Носова Незнайка".

Навчи краще свого придурка, щоб дорогу переходив на світлофорі на відповідне світло

І шо т зробиш як тобі хтось попадеться в поле зору? Куплю трактор і приберу це гівно з дороги. В першу чергу винні пішоходи і батьки дітей що стають ся такі ситуації. Але ж мудакам цього не зрозуміти, вони ж пішоходи )))

я також за лежачих полицейских! Безпека найголовнише!

Хай лежать собі, але ж зробіть, щоб їх було видно. Бо навіть на швидкості в 40 км\год буде удар для ходової. Нещодавно біля сьомої школи гепнувся на одному такому "лежачому поліцейському".

Поставте знак і зробіть розмітку. Щоб і дітям - безпека і водіям - комфорт.

На Замковій і так зранку пробки, батьки висаджують своїх нащадків прямо посеред дороги, змушуючи чекати всіх інших, таке відчуття що ті діти інваліди

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.