Новопризначеному прокурору Рівненської області автівку допоміг купити батько

Сьогодні відбулась перша прес-конференція новопризначеного прокурора Рівненської області Анатолія Ковальчука із журналістами.

- Пропоную провести зустріч у форматі «запитання-відповідь», так як біографію мою ви знаєте. Я вже навіть читав про моє авто на сайтах, – розпочав діалог Анатолій Ковальчук. 

Запитання від журналістів торкались уже відомих та болючих тем. Присутні цікавились видобутком бурштину, корупцією у міліції, недобросовісними суддями, ріелторами, які відбирають житло у літніх людей, люстрацією та кадровими змінами.

Відійшовши від загальних тем, журналісти запитали і про фінансовий стан новопризначеного прокурора.

- У мого батька двоє дітей - я та моя сестра. Мій тато фермер,у його власності  - 1200 гектарів землі. І він, як і кожен з батьків, намагається допомогти своїм дітям. Він допоміг придбати мені автівку. У Рівному я винаймаю квартиру за свої кошти, - розповів прокурор.


Фото ілюстративне

На завершення зустрічі  Анатолій Ковальчук наголосив, що завжди радий та відкритий до спілкування. Можливо, навіть будуть організовані щомісячні брифінги.

Коментарі

І на заправку дає. Бачить батько-трудар, що із сина виросло ледащо-білоручка і підтримує чим може )))))

Пошукав в інтернеті: ТО на таку машинку обійдеться від 3000 до 6000 тисяч гривень. Залежно від "пробігу" авто. Мабуть такто помагає й з техобслуговуванням)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.