Рівняни можуть "купити" лірника

Рівняни можуть дізнатися усі таємниці світу реклами, дизайну та поліграфії. Також учасники благодійного аукціону, який організували рівненські волонтери, мають змогу привідкрити завісу таємниць світу музики. Розповість про це "живий лот" благодійного аукціону, відомий лірник, директор студії "Чегевера" Андрій Ляшук. Його під №71 організатори виставили на  продаж у "Посиденьках з волонтером" в соцмережі "Facebook".

Умови аукціону прості: ставки потрібно робити лише під дописом у головній групі. Не враховуються ставки, зроблені у коментарях під репостами (організатори їх не відстежують). "Лот" закривається через 24 години з моменту останньої ставки. Гроші за нього потрібно перерахувати на картку ПриватБанку 4731185604344173 (Дюг Юрій Олександрович).

Після оплати організатори надсилають покупцю контакти "лота". Після цього він самостійно домовляється про зустріч. До слова, "лот" можна викупити миттєво, заплативши стартову ціну не в гривнях, а в доларах.

Як зазначили організатори благодійного аукціону, кошти збирають на оплату ремінно-поясних систем для глибинної розвідки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.