Рівнян навчать бути собою

Рівняни мають унікальну можливість взяти участь у тренінгу "Свобода бути собою".  Відчувати себе справжнім  і у будь-яких ситуаціях залишатися собою у соціальному світі іноді важко, саме тому ми «одягаємо маски».  Як дивитися на світ крізь цю маску та без неї? Як побачити себе очима інших людей? Відомий рівненський психолог Яна Ліщук проведе тренінг, завдяки якому Ви зможете повернути собі радість спонтанного та щирого самовираження, а також свободу бути собою.

Тренінг допоможе Вам зрозуміти, яку маску Ви носите на своєму обличчі та про що вона свідчить. Крім того, Ви неодмінно побачите і відчуєте нові сторони Вашої істинної природи, та побачите новий образ, через який вас сприймають інші.

За допомогою психолога, на тренінгу у Вас буде можливість створити свою, авторську маску, яка стане інструментом вираження Вашої душі і свободи бути собою.

Отож, якщо Ви прагнете подивитися на світ іншими очима, не використовуючи маску, яку ми змушені носити у суспільстві, тоді неодмінно візьміть участь у тренінгу.

Тренінг відбудеться 19-21 червня 2015 року.

Вартість: 350 грн.

Тренер: Ліщук Яна Ігорівна (психолог, психотерапевт).

Контактний номер телефону: 097-165-13-02.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.