Рівняни більше не зможуть доїхати залізницею до своїх дач?

З понеділка рівненські пенсіонери не зможуть безкоштовно заїхати на свої приміські дачі. Адже з 18 травня 2015 року на Рівненській залізниці відмінять курсування потягів № 6329-6330 "Здолбунів Сарни" та № 6389-6390 "Горинь-Здолбунів". 

Обидва потяги проходять через станції Олександрія, Кам`яногірськ, Костопіль. Як зазначає press-centr.com, саме в цих приміських районах більшість рівненських пенсіонерів мають свої дачі та городні ділянки. Люди обурені рішенням про відміну залічничного траспорту, адже для них це чи не єдина можливість за невеликі гроші, а для пільгових категорій взагалі безкоштовно, доїхати до дачі, або ж на роботу.

- Маршруткою проїзд до моєї дачі в Кам`яногірську обійдеться у 12 гривень, а поїздом було безкоштовно, - бідкається рівненська пенсіонерка. 

Мешканці Рівненщини вже розпочали збір підписів за те, щоб ці потяги продовжили працювати. Обурені активісти запевняють, якщо їх думки не врахують, і рух потягів зупинять вже на початку тижня обіцяють влаштувати акції протесту.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.