Рівнянам подарує щастя "Містер Аншлаг"

«Містер Щастя» та «Містер Аншлаг» - так називають Олега Винника його шанувальники.
Рівно сто концертів - і рівно сто аншлагів менш, ніж за рік - подібного стрімкого злету український шоу-біз ще не бачив. Європа аплодувала його таланту десять років, премії та нагороди закріпили за цією людиною статус «Грандіозного голоси» та вищий щабель в ієрархії провідних солістів світу мюзиклів.

Всеукраїнський концертний тур, що розпочався в жовтні 2013 року, в травні 2014 тріумфально завершив великий концерт на головній сцені країни - в Палаці «Україна». Винник показав приголомшливо красиве шоу - і музичне наповнення, і технічні рішення вкотрі вразили і здивували вимогливу публіку.

Секрет популярності цього артиста полягає не тільки в унікальних голосових даних. Кожна нота, погляд, рух - абсолютно все наповнене яскравими емоціями, глибокими переживаннями і почуттями. А професіоналізм, з яким артист підходить до кожного виступу, захоплює не тільки прихильників, але й колег по цеху.

У вересні 2014 Олег Винник починає новий концертний тур, який завершиться великим сольним концертом в Берліні. Артист порадує своїх шанувальників новою програмою, улюбленими хітами обов'язково подарує кожному глядачеві шматочок Щастя!
 

Олег Винник - автор і виконавець власних пісень. Офіційний сайт - www.olegg.com

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.