Обарівського сільсього голову можуть взяти під варту у понеділок

Судове засідання щодо  Обарівського сільського голови Івана Тимощука, якого звинувачують у тому, що він використовуючи своє службове становище  взяв  півмільйона гривень хабара, розпочалося зі скандалу. Працівники правоохоронних органів перешкоджали журналістам здійснювати свою професійну діяльність і забороняли бути присутніми на відкритому судовому засіданні, мотивуючи свої дії тим, що сьогодні вихідний день.

Після того, як у розмову втрутився працівник УБОЗу, журналістів та громадськість впустили у приміщення суду.

Судове засідання розпочалося трішки із запізненням і попри те, що Іван Тимощук був повідомлений належним чином - у судове засідання не з’явився, буцімто, через те, що сьогодні у нього трапився мікроінсульт. Захисник підозрюваного не зміг надати суду відповідну довідку про фізичний стан свого клієнта, через це суд виніс ухвалу  застосувати до Івана Тимощука примусовий привід. У суді оголосили перерву на годину.

Коли працівники правоохоронних органів під’їхали до Рівненської обласної лікарні, де лікується у ЛОР-відділенні підозрюваний, Олександр Тимощук гуляв у дворі. Зачитавши йому ухвалу про примусовий привід, Обарівський сільський голова погодився добровільно поїхати до суду.

Прокурор подав до суду два клопотання – одне щодо продовження терміну відсторонення підозрюваного ще на три місяці від посади. Інше, про змінення міри запобіжного заходу із застави на утримання під вартою. Прокурор намагався довести суду, що підозрюваний тисне на свідків у справі, а відтак повинен перебувати під вартою. Окрім того, суду зачитали покази журналіста телеканалу «1+1» Олександра Курсика, який зафіксував Івана Тимощука за межами місця реєстрації  - Рівному, а оскільки підозрюваний не повідомив прокурора та слідчого про місце свого перебування – це є підставою застосувати до нього міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.  Суддя перше клопотання задовольнив, інше розглянуть об 11.30  у понеділок 18 травня 2015 року, за участі свідків, яких заявив прокурор.

Попри те, що сьогодні субота, у судовій залі була чимала кількість активістів.

Коментарі

Віка, що з руками, чому так колошматить камеру. Треба було сотіка шарпануть перед зйомкою, не теліпало б так.

Читачеві. Фу, з якого хліву ти вилізло, чмо? Однозначно - наявні всі ознаки чи то заздрості, чи то прихованої гомофобії))))))))) Саме розберешся, що тобі ближче))))))))) А як не зможеш - іди до Галябара: там поможуть)))

"Зачитавши йому ухвалу суду про примусовий привід, Обарівський сільський голова погодився добровільно поїхати до суду" - я думала, такі речення можуть писати тільки неосвічені росіяни. Вперше бачу подібну конструкцію, написану українською мовою. "Коли йому зачитали ухвалу, голова погодився поїхати до суду" - ось як має бути. А в Вашому випадку виходить, що голова, зачитавши сам собі ухвалу, погодився поїхати до суду. І не "покази", а "свідчення". Давайте вже писати літературною українською мовою, а не робити кальки с російської.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.