Рівнян запрошують на "Волонтерську співанку"

Під час цієї патріотичної концертно-інформаційної програми представники Благодійного фонду «Руєвит» збиратимуть кошти для допомоги військовим.  «Волонтерська співанка» буде проведена в рамках «Музейних гостин». Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

Гості свята зможуть почути виступи яскравих виконавців, ознайомитися з волонтерською діяльністю фонду, долучитися до плетіння маскувальної сітки, взяти участь у патріотичних майстер класах. Буде представлений ярмарок творчих робіт та волонтерські смаколики. Відбудеться презентація  військових «трофеїв», які передадуть музею для поповнення виставки «Герої не вмирають».

– З часу реєстрації благодійна організація «Фонд РУЄВИТ» залучила та передала матеріальних цінностей на суму 4 176 827 гривень. Допомога здійснюється для військовослужбовців та бійців добровольчих батальйонів, які перебувають в зоні АТО, а також військовослужбовців, які потрапили під мобілізацію та несуть службу на прикордонних територіях, - розповіла про фонд її голова Діана Гордійчук.

Кошти, зібрані під час «Музейних гостин», будуть спрямовані на допомогу : 95 ОАМБр; 54 ОМБр; 14 ОМБр. Фольклорно-етнографічне свято відбудеться 24 травня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї. Початок об 11.00.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.