У Рівному діти показали перемогу чарів над злом

17 травня у Рівненському театрі ляльок відбувся перший виступ театральної студії "Лялькові сходинки". Її учні показали пластичний номер "Танець лялечки".

Темна сила зламала усіх маріонеток, однак феї своїми чарами полагодили їх і лялькар знову зміг затанцювати зі своїми улюбленцями. Такий сюжет обрали для постановки першого номера від учнів театральної студії, повідомили з прес-служби театру.

- Повністю задоволена першим виступом дітей, - говорить актриса театру, викладачка студії Дарія Поліщук. - Вони зробили усе, що ми підготували. До того ж, у нас було досить мало часу на цю постановку. Адже із моменту початку занять у студії пройшло лише два тижні, було п’ять репетицій і лише дві із них - на сцені. Тож дітям довелось певним чином імпровізувати сьогодні.

Заняття проходили у дружній позитивній атмосфері. Незважаючи на те, що у студії навчаються діти різного віку, проблем із цим не виникло. За потреби із деякими дітками проводили індивідуальні навчання. Викладачі студії вдячні батькам за терпіння та розуміння і допомогу у підготовці виступу.

Вперше зі сцени театру цього дня пролунав і девіз студії, який вибрали із багатьох пропозицій дітей. А звучить він так: "Наш девіз – чотири слова: "Лялькові сходинки" – це кльово!". А із інших варіантів, які надійшли складуть гімн студії, який виконуватимуть перед виступами під час гастролей.

Вже у найближчі дні у студії почнуть підготовку вистави "О 8-й на Ковчезі". Її прем’єру планують провести до кінця театрального сезону. Також заплановано постановку естрадних номерів і гастролі по області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.