ТОВ "САНКОМ-Рівне" у своїй роботі керується хамством відносно молодих матусь?

Соціальний флешмоб "Я паркуюся, як мудак" вже не перший місяць користується популярністю серед рівнян. Сьогодні жителька міста Mariia Basha розмістила у "Facebook" світлини із нахабним паркуванням місцевого водія. Так, водій автомобіля від ТОВ "САНКОМ-Рівне" біля вулиці Гвардійської перегородив дорогу, при чому попередньо бачучи, що під гірку йдуть мами із калясками. Така локація автомобіля спричинила дискомфорт для матусь із дітками.

"Біля вулиці Гвардійськоі, перегородив дорогу, бачив що під гірку йдуть жінки з калясками. А на прохання пояснити за якими правилами він паркується - у відповідь хамство", - йдеться у дописі рівнянки.

Світлина викликала багато обговорень серед користувачів спільноти "Я паркуюся, як мудак": Ось деякі із них:

 

 

Коментарі

Шановні громадяни на шого прекрасного та величного міста Рівного. Ви зараз обговорюєте людей які працюють на роботі та вибачте за ваші гроші вивозять ваше таки сміття. Невже жіночка яка піднімалася з візочком не могла почекати пару хвилин шоб працівники забрали сміття та виконали свою роботу!!! А я поясню чому, тому що ця пані рахує що люди які прибирають сміття мають їй поклонитися, зробити як в добрі часи реверанс та пропустити її бо вона йде з дитиною))) Це смішно) Якщо вона висловлюється що він порушує ПДР то хай сама сяде за кермо багатотонного автомобіля і покаже як правильно працювати).

Культура..культура ... і ще раз культура.... Треба починати з себе... Службовий транспорт має працювати задля комфорту і благоустрою громади міста... до речі, за наші з вами гроші...а хамство у будь-якому випадку не допустимо!!! Чому вивезення сміття відбувається в денний час??? Таких ситуацій не було б, якби прибирання здійснювалось до 7 години ранку... ЯК ЦЕ І РОБИВ "САНКОМ" РАНІШЕ...

Дурня повна, люди виконують свою роботу, це службовий автомобіль на РОБОТІ!! Досить дурницями займатися.

Да быдлячество и хамство!!! водителю надо было пару пидсрачников дурам отвесить

А люди нюхають це гівно цілими днями,а їм смердить!я думаю возиком легше обїхати ніж сміттєвозом!!!майте совість курки з Гвардійської!

"Така локація автомобіля спричинила дискомфорт для матусь із дітками", - а яй яй, яка ж біда. Мамашка з дитям перед собою побачила сміттєвоза і мало не знепритомніла. Може досить вже з такими занудами панькатися? Цікаво, а що мав зробити Санком? Не прибирати сміття чи купити мамашці квіти, а дитині морозиво?

На фото видно, що машина Санкому як раз стоїть біля сміттєвих баків та просто виконує свою роботу. А Принцеси с величезними коронами на голові вже знахабніли настільки, що вимагають, щоб всі навкруги розступилися, бо вона з коляскою їде? Що за ніісенітниці ви розміщуєте на сайті?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.