У рівненському суді свідок стверджує, що сільський голова-хабарник йому погрожував

Судовий розгляд справи щодо обрання міри запобіжного заходу сільському голові Обарова Івану Тимощуку, який був затриманий на хабарі у більш ніж півмільйона, триває у Рівненському міському суді.

Як повідомив другий свідок зі справи пан Володимир, невдовзі після затримання до нього приїжджали люди від Івана Тимощука на "Джипі" і попереджали, що йому і дружині краще мовчати. 

За словами пана Володимира, він побоюється за свою дитину і дружину, бо вже почався психологічний тиск на нього. Втім до правоохоронних органів із цього приводу чоловік не звертався.

Каже, що по селу ходили чутки, що погрози  від Тимощука і членів його сім'ї були періодичними не лише на його адресу. 

У свою чергу, прокурор зі справи вніс клопотання допитати і дружину пана Володимира, яка була присутня під час погроз. 

Але адвокат підсудного Андрій Колесник заперечив - мовляв, на час цих погроз Іван Тимощук перебував у СІЗО, тому підстав вважати, що вони йшли від Тимощука, немає

.

Та суддя задовільнив клопотання прокурора, тож у залі суду буде допитана дружина пана Володимира - Іванна. Також під час засідання допитають й інших свідків, у тому числі й журналіста Олександра Курсика.

Адвокат же підсудного вважає це недоречним, мовляв, зараз не розглядається питання винуватості чи невинуватості його підзахисного, мова йде про обрання міри запобіжного заходу. Відтак, суддя задовільнив клопотання прокурора частково, зокрема, у частині допиту свідків пані Оксани та журналіста.

Розгляд справи триває. Нагадаємо, 17 березня 2015 року сільський голова через фізичну особу-підприємця вимагав та одержав  від громадянина 504 тис. грн. за позитивне вирішення питання щодо виділення останньому земельної ділянки площею 0,25 га біля водного об’єкта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Рівненському суді вирішують, чи взяти під варту "Ваню-півмільйона"

Мешканці Обарова прийшли в суд підтримати сільського-голову хабарника

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.