Сільський голова Обарова порушував умови домашнього арешту?

Допит свідків у справі з обрання міри запобіжного заходу для сільського голови Обарова Івана Тимощука триває. Наразі свідчення у справі дає журналіст Олександр Курсик.

Він розповів, що може говорити лише щодо одного епізоду.

- 28 квітня о 13:41 я особисто бачив Івана Тимощука на вулиці Млинівській на власному авто. Тимощук розмовляв на задньому дворі з невідомим мені чоловіком. Це тривало приблизно 5-7 хвилин. Я фотографував, перебуваючи за кермом, - каже Олександр Курсик.

Олександр каже, що не бачив там адвоката Тимощук Андрія Колесника. Тим часом той стверджує, що там був і відійшов розмовляти по телефону. А Тимощук говорив із його помічником.

Свідок — помічник Колесника каже, що, це він був на фото. У той час він підвозив Колесника і Тимощука на своєму авто “Ауді а6”, бо автомобіль Колесника зламався. При інших обставинах він не зустрічався з Тимощуком.

Свідок каже, що працює помічником Колесника з 2008 року. На фото, про яке розповідав журналіст, зафіксований він. Куди возив адвоката ,він не пам'ятає, каже лише, що це було в межах Рівного. Івана Тимощука він знає лише як голову сільської ради Обарова, бо сам там проживає.  

Нагадаємо, у цей час Іван Тимощук перебував під домашнім арештом згідно з рішенням суду і не мав права залишати межі населеного пункту, тобто Обарова. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.