Заставу за сільського голову Обарова вніс депутат райради

Заставу в 548 тисяч 100 гривень за сільського голову Обарова Івана Тимощука, якого затримали на отриманні хабара у 504 тисячі гривень, вніс його близький родич, депутат Рівненської райради Василь Радзивіл. Про це повідомив суддя під час розгляду справи щодо обрання міри запобіжного заходу для Івана Тимощука.

Втім, звязатися з заставодавцем не вдалося і Василь Радзивіл у судове засідання не зявився. Адвокат Івана Тимощука Андрій Колесник вважає, що без заставодавця не можна продовжувати судове засідання, бо йому належно про це не повідомили. У свою чергу прокурор каже, що заставодавця немає ані за місцем проживання, ні на роботі, а телефон не відповідає, тому слухання справи можливе без нього, бо для того, аби повідомити Радзивіла були вжиті всі необхідні заходи.

Адвокат також наполягає, що хто чиє саме прізвище було записано у чеку застави його підзахисний не знав, адже на заставу скидалося багато родичів Івана Тимощука, бо сам він таких коштів не мав. 

Вислухавши обидві сторони, суддя вирішив продовжити слухання справи і приступили до розгляду письмових доказів по справі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сільський голова Обарова не знає, хто за нього вніс заставу у півмільйона

Мешканці Обарова прийшли в суд підтримати сільського-голову хабарника

У рівненському суді свідок стверджує, що сільський голова-хабарник йому погрожував

Сільський голова Обарова порушував умови домашнього арешту?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.