Прокурор наполягає на арешті сільського голови Обарова

Після заслухання низки свідчень, доказів і виступів адвоката та прокурора в суді в справі обрання міри запобіжного заходу для сільського голова Обарова Івана Тимощука розпочалися дебати.

Адвокат підсудного Андрій Колесник вважає підстави для зміни запобіжного заходу, а саме замінити заставу на взяття під варту безпідставними.

Тим часом прокурор наполягає, що це обумовлено низкою обєктивних причин. Мовляв, свідки стверджують, що зі сторни Тимощука та його родичів був тиск на них і погрози. Окрім того,до довідок, наданих стороною захисту щодо стану здоровя Тимощука є низка запитань. Також є низка причин для взяття під варту Тимощука і підстави вважати його дії такими, що перешкоджають слідству. Враховуючи всі ці причини прокуратура внесла клопотання про зміну запобіжного заходу з застави на тримання під вартою.

Прокурор наголосив, що також є додаткові запитання до деяких свідків і необхідність зібрати додаткові докази. Для цього потрібен час до 23 червня. А заставу прокурор просить передати на користь держави.

Адвокат же ш Андрій Колесник наполягає, що прокурор сам собі створив проблеми і замість того, щоб проводити слідчі дії, прокурор шукав його підзахисного і каже, що до його підзахисного з боку слідства упереджене ставлення. 

Наразі розгляд справи триває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Заставу за сільського голову Обарова вніс депутат райради

Сільський голова Обарова не знає, хто за нього вніс заставу у півмільйона

Мешканці Обарова прийшли в суд підтримати сільського-голову хабарника

У рівненському суді свідок стверджує, що сільський голова-хабарник йому погрожував

Сільський голова Обарова порушував умови домашнього арешту?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.