Більше сотні мешканців Корця сьогодні підтримали ФК "Верес-Рівне"

Мешканці міста Корець, щоб більше дізнатися про ФК "Верес-Рівне" зокрема та про розвиток футболу в області в цілому, запросили в гості голову Рівненської обласної федерації футболу Олексія Хахльова. На зустріч прийшли більше сотні мешканців, які мали можливість задати запитання, які їх найбільше хвилюють. Усі присутні висловили бажання підтримати професійну футбольну команду "Верес-Рівне".

Зустріч відбулась у районній державній адміністрації. І відразу до команди вболівальників "Вереса" долучився виконуючий обов’язки голови РДА Олексій Карпуша, голова Корецької районної федерації футболу Віктор Качановський та інші.

Виконуючий обов’язки голови РДА Олексій Карпуша

Голова Корецької районної федерації футболу Віктор Качановський

Найбільше присутніх хвилювало питання фінансування футбольного клубу та політичний підтекст "Вересу", дехто висловив підозру про можливу політичну діяльність Олексія Хахльова. Голова Рівненської обласної федерації футболу запевнив усіх присутніх, що балотуватися у депутати наміру більше не має. Окрім того, розповів про партнерів ФК "Верес-Рівне", які вже висловили бажання підтримати матеріально професійний футбол. Наразі офіційними партнерами є Рівненський пивзавод "Рівень" та мережа автозаправних станцій "ОЛАС".

Нагадаємо, вже від сьогодні, із 19 травня, розпочинається відбір до команди ФК "Верес-Рівне". Кожного вівторка, середи та четверга на стадіоні "Авангард"  о 18:00 тренери будуть проводити відбір. Можливо, вже 1червня з’явиться розширений список потенційних гравців.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.