Депутат Рівнеради стажується у США

Американський досвід утилізації твердих побутових відходів та особливості комунальної галузі вивчає депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко під час трьотижневого стажування у США. Відбувається це в рамках програми  SABIT  «Утилізація твердих побутових відходів», учасником якої він став.

Як розповів Святослав Євтушенко, SABIT є робочою програмою, мета якої ознайомити учасників із досвідом американських компаній у сфері утилізації твердих відходів.

- Впродовж трьох тижнів учасники програми відвідають деякі організації і компанії, які не мають ділових зв'язків із країнами Євразії. Вся інформація та особливості роботи цих компаній можуть бути повністю адаптовані в ринкових умовах нашої країни. Таке стажування корисне та цікаве, адже дозволить перейняти досвід у цій сфері та дізнатися думки іноземних професіоналів щодо утилізації побутових відходів. Наразі ми перебуваємо у Вашингтоні. Також під час стажування ми побуваємо в Окрузі Колумбія, штати Орегон, Каліфорнія і Невада. Так як мені комунальна галузь, тема екології і поводження з побутовими відходами близькі, я вирішив заповнити анкету учасника, згодом пройшов конкурс і став одним із п'яти представників України, які відвідають стажування. Думаю, це буде корисний досвід, - каже Святослав Євтушенко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.