Журналіста "1+1", депутата Рівнеради Олександра Курсика звинуватили у присвоєнні землі поблизу Рівного

Журналіста ТСН та депутата Рівнеради Олександра Курсика знову звинуватили у присвоєнні земельних ділянок. Про це у спільноті "Рівненщина політична пише Олексій Даниленко:

- Помітив, що набирає обертів скандал навколо безоплатної передачі у руки трьох депутатів міськради земельних ділянок. Так ось документик, що засвідчує причетність до дерибану землі в рівненському районі (№117) ще одним депутатом цієї ж ради, а заодно і журналістом - Олександром Курсиком. Зверніть увагу на дату - земелька отримана у 2010 році, тоді коли до влади дорвався "проффесор" Янукович.

Якщо пам'ятаєте, то це не перша земля депутата "на халяву" і підозрюю, що далеко не остання. Тоді в 2013 році разом із Юрієм Запорожцем та Володимиром Хомком рада хотіла протягти рішення про передачу землі депутатам та їх рідним, в числі котрих був і батько (тесть) Олександра Курсика.

Цікаво, скільки ще земельних ділянок була видано таким депутатам-журналістам по всій області?

І дуже зручно виглядає останній абзац відповіді на запит п.Клічука. Відомостей про осіб пов'язаних із депутатами не маємо...

Може Хомко прикриває Курсика через майбутні вибори?

Все таки журналіст телеканалу Коломойського, має який-не-який інформаційний сайт в місті? Цікаво побачити чи проведе портал charivne.info журналістське розслідування стосовно землі депутата від Батьківщини Олександра Курсика.

Може на сайті http://vse.rv.ua/…/1382619478-kursik-oleksandr-vasilovich.h… змінять хоббі "відомого" політика? Додайте: колекціонує земельні ділянки, на що "підсадив" і свою рідню.

Ось як прокоментував ситуацію сам  Олександр Курсик: 

- Друзі, у 2007-08 роках я став членом кооперативу! Ще два роки ми готували документи, у 2010 землю нам виділили райадміністрацією за межами населеного пункту. Підписував державний акт заступник голови РДА. Сенсації тут нема чого шукати, адже я п"ять років поспіль декларую цю ділянку у своїй декларації. Депутатом тоді не був.

Ключові слова: 

Коментарі

Я вас умоляю))... Просто залишу це тут...
http://s017.radikal.ru/i441/1505/47/d2653736ad95.jpg
Хто в нас главний "рєшала" по землі?...Всі рішення по земельним ділянкам проходять через неї (або не проходять - дивлячись скільки заплатите), а решта так...знімають "сливки". Хто в темі, той знає.

Я вас прошу. З Курсика такий журналіст, як з х..я молоток.
На каналі Коломойши немає журналістів, є лише проплачені говорящі голови для олігархів. Щось не пригадую ні однієї роботи його з уикриття корупції навіть місцевого рівня, не кажучи вже про всеукраїнський. Язик в ж..пу засунув і мовчить.

Білецька є у Шубківській сільській раді

на рахунок Білецької - порийте в Шубківській сільській раді...

гм...не знаєш самого відомого садовода, з кривим носом??того,що при совєтах за їх власть ,останні волоски зі своєї дупи рвав,мабуть і будьоновка десь в скрині лежить,чекає свого часу,а зараз став патріотом,як ти?:))то ж, запор-не машина,як і депутат...а от,рєшала-попандопуло-саме те..

Прізвище батька Інни Білецької - Чеберяк. Дихайте глибше і рахуйте до десяти.

Курсик не служив. 

Бучинський побачив у паперах знайоме прізвище, працюючи головою РДА. Приходжив із собою, коли гнали в шию, а зараз вирішив використати, бо Курсик таки суперник йому на виборах

Барабаш Олександр Іванович - Це полковник у відставці,колишній командир військової частини с.Дуби(вже близько 15 років на пенсії)

Майже всі прізвища-це військовослужбовці (майже всі пенсіонери,які стояли все життя на квартирній черзі в м.Рівне),всі вони з в/ч , що знаходяться в с.Дуби Рівненського району,можливо Курсик проходив строкову службу в цій частині???)))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.