Кожен четвертий працівник перинатального центру хоче нового керівника

На зборах трудового колективу Рівненського обласного перинатального центру 67 працівників (із 341 присутнього)  висловилися за те, щоб був новий керівник. Зокрема, вони підтримали лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні Ігоря Купецького, який вслід за теперішнім керівником закладу Вікторією Єнікєєвою, подав свою кандидатуру на розгляд депутатів Рівненської обласної ради. Про це пише ritm.tv

Долі керівників комунальних закладів депутати вирішуватимуть на черговій сесії 12 червня. Перед призначенням свою думку мають сказати трудові колективи, які, як правило, дружньо підтримують теперішніх керівників, якщо ті опиняються у числі претендентів. Рівненський обласний  перинатальний центр став виключенням, адже кожен четвертий працівник (нехай навіть у таємному режимі) засумнівався у доцільності перебування на займаній посаді старого керівника. Цікаво, що і самі збори, і вибори організовувала головний лікар  Вікторія Єнікєєва, а інший претендент, судячи з його слів, взагалі про сам захід дізнався майже випадково, а з  колективом бачився вперше. Тобто, умови вже з самого початку виявилися  нерівними. Ще однією несподіванкою стало те, що на збори прийшли навіть ті, хто перебуває на лікарняному та у декретній відпустці.

Певної пікантності призначення керівника перинатального центру набуває на фоні чуток, що значна частина депутатів, а ЗМІ повідомляють, що навіть і очільники ради, добре простимульовані теперішнім головлікарем. Зрештою, депутатське голосування 12 червня, можливо, підтвердить або  спростує ці побоювання.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Але ж заголовки! Можна ж було назвати "3/4" хочуть старого головного лікаря!

Так, якщо кожен четвертий проти, тоді діючий має підтримку 75%. Більше на третину ніж в діючого Президента. Статистика проста річ))))

На скільки я бачив в новинах РТБ на зборах були депутати обласної ради. Вони ставили підписи щодо легетимності проведених зборів трудового колективу. Нехай вони дадуть коментарі. А про стимулювання.... Ну це просто смішно.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.