Адвоката звинувачують у хабарі для Рівненського судді Олександра Тимощука

Адвоката Оксану Муравську звинувачують  у тому, що вона нібито взяла хабар для судді Рівненського міського суду Олександра Тимощука за позитивне рішення для її клієнта. Тепер уже потерпілий у цій справі її клієнт, запевнив журналістів, що дав 1500 доларів для судді та три тисячі гривень адвокату. Після цього чоловік звернувся у відповідні органи зі скаргою про те, що через адвоката суддя вимагає хабар. Прокурор каже, що має обґрунтовану підозру у  вчиненні злочину Оксаною Муравською.

Сьогодні нарешті мало відбулося чергове судове засідання у цій справі. Попередні засідання переносили у зв’язку із тим, що хтось зі сторін не з’являвся до суду.

Оскільки усі справи, пов’язані із іменем скандально-відомого судді Олександра Тимощука, набирають широкого розголосу у ЗМІ та мають суспільно важливий резонанс,  як і передбачалося, адвокат Оксани Муравської звернулася до суду щодо визначення територіальної підсудності слухання справи, очевидно, щоби місцеві журналісти не мали можливості їздити в інше місце на судові засідання. Окрім того, обвинувачувана Оксана Муравська разом із своїм адвокатом вважають, що справу необхідно розглядати у закритому режимі, оскільки на оперативному відео чітко видно справи її клієнтів.

- Під час обшуку у моєму офісі, яке тривало більше шести годин, перерили усі матеріали. Це є порушення адвокатської таємниці, - зазначає Оксана Муравська.

Оксана Муравська із своїм захистинком

Втім хочеться нагадати адвокату Оксани Муравської та судді Володимиру Долі, який розглядає цю справу, що у ст. 27 ч. 2  нового Кримінально-процесуального кодексу України «Гласність і відкритість судового провадження та його повне фіксування технічними засобами», зокрема, сказано: «Кримінальне провадження в судах усіх інстанцій здійснюється відкрито. Слідчий суддя, суд може прийняти рішення про здійснення кримінального провадження у закритому судовому засіданні впродовж усього судового провадження або його окремої частини лише у випадках: 1) якщо обвинуваченим є неповнолітній; 2) розгляду справи про злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості особи; 3) необхідності запобігти розголошенню відомостей про особисте та сімейне життя чи обставин, які принижують гідність особи; 4) якщо здійснення провадження у відкритому судовому засіданні може призвести до розголошення таємниці, що охороняється законом; 5) необхідності забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні».

Суддя Рівненського міського суду Володимир Доля

З огляду на це, підставою для закриття судового процесу може стати лише розголошення адвокатської таємниці тільки в окремій частині, відтак, закрити судовий процес повністю немає підстав. Судове рішення, як зазначено у ч. 7 ст. 27 КПКУ, проголошується прилюдно з пропуском інформації, для дослідження якої проводилося закрите судове засідання, та яка на момент проголошення судового рішення підлягає подальшому захисту від розголошення.

Підозрювана Оксана Муравська запевнила журналістів, що справа набагато цікавіша, аніж може здаватися на перший погляд, втім деталей розповісти не захотіла:

- На оперативному відео видно, що мій клієнт оплачує за послуги адвоката, а це не півтори тисячі доларів, а набагато менше.

На запитання журналіста про те, що, можливо, пані Оксана захищає суддю Олександра Тимощука, вона відповіла:

- Знаєте, я абсолютно поділяю вашу позицію щодо діяльності судді Олександра Тимощука. Більше того, у мене була розмова з працівниками прокуратури області, які відкрито говорили, щоб я «здала» Тимощука.

За словами Оксани Муравської, вона нікого не покриває і ніякого хабара не брала.

Прокурор обласної прокуратури Андрій Войтюк у суді заявив клопотання щодо обрання до Оксани Муравської міри запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання з’являтися до суд та у прокуратуру, а також здати паспорт. Прокурор каже, що має обґрунтовану підозру у  вчиненні злочину Оксаною Муравською.

З огляду на заявлені клопотання прокурора та адвоката підозрюваної, суддя Володимир  Доля оголосив перерву у підготовчому судовому засіданні  до 21 травня 2015 року о 10.30 ранку.

Коментарі

Ірина, моя вам порада, зверніться Рівненську міська кваліфікаційно-дисциплінарна комісію адвокатури з заявою, щоб Муравській хоча б призупинили свідоцтво про адвокатську діяльність і щоб ця хапуга не могла займатись адвокатською діяльністю і захищати людей по кримінальним справам. Тому що рідні обвинуваченого звичайно віддадуть останні гроші і позичать якщо авдокат скаже, що вони потрібні. Те про що ви говорити насправді не перший випадок з Муравською, вона дійсно тільки стала адвокатом як в неї ще більше поїхала криша. Їй всеодно - посадять її клієнта чи ні, головне викачати з нього бабло. А її активна громадська позиція - Автомайдан, Люстраційний комітет - це лише прикриття своєї діяльності, вона б ніколи б не бігала по цим заходам просто так)

Коля Сало, моя вам порада, прийдіть у судові засідання, Я також там буду і буду надавати свідчення про те, яку суму вона у мене взяла і для кого? Судове рішення розставить всі крапки на і... І такі шахраї, як Муравська, які прикриваються суддями і прокурорами (що взагалі її в очі не бачили) більше не будуть ганьбити звання юриста.

Коля Сало-в тебе дійсно замість мозку- САЛО! Ваші образи на мою адресу свідчать тільки про те, що ви є НЕДОРОЗВИНЕНОЮ людиною! Якщо на вашу думку Муравська не винна, то чому вона проти залучення засобів масової інформації для висвітлення судового процесу? А я вам поясню- невинна людина не боїться висвітлення правди, а от Шахрайці-Муравській таке висвітлення судового процесу не вигідно, бо після розгляду справи вона більше не зможе маніпулювати громадянами для свого незаконного збагачення.

Ірина - ти тупа курка або мусарська підстилка.
Адвокат може брати гроші скільки захоче. І справа клієнта платити за це чи ні.
І кричати тут, що адвокат там не має права в суспільстві жити...Це абзац. В такому суспільстві, де такі як ви, звичайно, жити страшно.

Шановний Коля Сало, в мене таке враження, що ви взагалі нічого не розуміцєте....Як цей Папугай-Політично вмотивована, політична розправа мафії і т.д. Зрозумійте, що з Муравську взагалі ніхто не знає ні в прокуратурі, ні в міліції....Розумієте Коля Сало... Бо Шахрайка -Муравська працює всього лише 1,5 років адвокатом, і мало того, в неї взагалі-взагалі не було жодної кримінальної справи....А гроші брала в людей, обіцяла людям все те, що їм хотілось почути і сама розважалась зі своїм чоловіком Альфонсом, який все життя живе за рахунок жінок. Вот так Коля Сало!!! ЇЇ засудять, і є всі вагомі докази, і про це журналісти напишуть, тому, ця брехлива Муравська- хоче щоб засідання було закрите....Нічого подібного, потрібно за все відповідати і звичайно - Справедливий Суд!!!

Політично вмотивована значить, що підходять вибірково та прослідковується зацікавленість бандитскьої мафію у погонах у переслідуванні саме конкретних людей за їх позицію.
Не може не дивувати те, як взялися за адвоката, яка захищає активістів в боротьбі з корупційними схемами мусорів, гаїшників і прочої швалі при погонах.
Адвокат допомагає активістам, пише скарги в прокуратуру на перевертнів в погонах. І рапотом зявляється "клієнт", який заявляє, що адвокат в нього взяв хабар. Так до вас завтра теж прийде клієнт, що купив у вас щось і заявить, що він дав вам гроші не за товар чи послугу, а начебто хабар.
Які у справі докази? Слова ""клієнта""?
Тут 100% політична розправа мафії в погонах з адвокатом. І правильно, що суд має бути не в Рівному. У цій клоаці давно кругова порука всієї швалі мусорсько-прокурорської, яке вже давно Україну зробила на рівні африканських бананових республік.

Яка політично вмотивована???? До чого тут вже політика??? Муравська шахрайка, вона закрисила гроші, клієнту сказала що ніби для судді.
То дочого тут політика???

Можу сказати одне - прокурорсько-судівсько-мусорвьска мафія чіпає тільки тих, хто їм відмовляється платити хабарі. Тобто чесних, принципових людей. а всяку шваль, як самі мусори, проурорішки, вони не чіпають.
Дана справа - безумовно політично вмотивована, як помста адвокату, який боровся з корупцією.
Я б порадив звернутись Оксані до міжнародних організацій та донорів України, щоб ще раз показати як в Україні проводяться рехформи та як карають неугодних за сфабрикованими справами.

Погоджуся з Іриною. Знаю її особисто, нічого доброго про неї сказати не можу. Дійсно підла вона, Як адвокат вона як валянок. А гроші любить вона сильно, тому що жадна. От жадність її тут загубила.
Покемон

Вона дійсно чудовий адвокат, правда тільки на словах, а особливо коли бере гроші в людей і знає на перед, що нічого з цього не вийде....Юрист вона слабенький-студент! Але гроші любить- тільки багато....Дочекаємось коли прийдуть люди в суд-кому вона виннна і все розкажуть....Справедливий суд потрібно!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.