Рівненські дзюдоїсти здобули 5 золотих медалей

З 13 по 16 травня 2015 р. в м. Сеул (Південна Корея) відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. В даних змаганнях взяли участь 226 спортсменів з 40 країн світу, в тому числі спортсмени з Рівненщини. Про це повідомляє «ВСЕ про СПОРТ» з посиланням на «Інваспорт».

Нашу державу в даних змаганнях представляли 11 спортсменів національної збірної команди України, в тому числі провідні спортсмени Рівненщини: заслужений майстер спорту України Наталія Ніколайчик, майстри спорту України міжнародного класу Давид Хорава, Олександр Косінов, Олександр Назаренко, Олександр Помінов, Ірина Гусєва, Юлія Галінська та майстер спорту України Світлана Чепуріна.

У нелегкій боротьбі, здолавши багатьох сильних суперників, рівненські спортсмени вибороли наступні призові місця:

Світлана Чепуріна у ваговій категорії до 70 кг посіла І місце;

Наталія Ніколайчик у ваговій категорії до 52 кг посіла ІІ місце;

Ірина Гусєва у ваговій категорії до 63 кг посіла ІІІ місце;

Давид Хорава у ваговій категорії до 66 кг посів ІІІ місце;

Олександр Косінов у ваговій категорії до 81 кг посів ІІІ місце;

Олександр Назаренко у ваговій категорії до 90 кг посів ІІІ місце.

На жаль, впевнено дійшовши до півфіналу, за крок від п’ядесталу зупинились інші рівненські спортмени-Юлія Галінська (в.к. до 48 кг) та Олександр Помінов (в.к. до 100 кг).

Також серед спортсменів проводились командні змагання, у яких рівненські спортсменки ЗМСУ Наталія Ніколайчик, МСУМК Ірина Гусєва, МСУМК Юлія Галінська та МСУ Світлана Чепуріна вибороли золоті нагороди, здолавши спортсменок Китаю, Росії та Бразилії.

Загалом на чемпіонаті світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору спортсмени збірної команди України завоювали 14 нагород різного ґатунку: 7 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей, з яких рівненські спортсмени вибороли 5 золотих, 1 срібну та 4 бронзові медалі.

Готували провідних рівненських спортсменів до даних змагань заслужені тренери України – Михайло Романкевич, Анатолій Мошковський та Ірина Качковська.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.