Школярі з Костополя створили мультфільм

На Рівненщині провели конкурс для дітей, які знімають кіно. Загалом надіслали 28 робіт. Їх створили 10 учнівських команд із районів та міст області.

 Загалом, за підсумками обласного заочного конкурсу дитячого кіно та телебачення «Веселка», кращі результати показали команди Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій (І місце), Рівненського міського центру творчості учнівської молоді (ІІ місце), Рокитнівського районного Будинку дітей та молоді (ІІІ місце).

– Найбільшу кількість робіт надали на конкурс вихованці Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій. Вони ж і отримали найбільшу кількість призових місць і балів. Роботи, які зайняли І місця: анімаційний фільм «Коли не всі дома», навчальний фільм «Хімія для хімікаторів», телепрограма «Варта», науково-популярний фільм «Відродження поліської землі», ігровий фільм «Лабіринтами життя», фільм про розвиток творчості в Україні «Народної душі криниця», – розповіли у комунальному закладі «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. 

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.