Сьогодні за хабар судять екс-заступника голови Рівненської ОДА

Судове засідання зі справи отримання хабара екс-заступником голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта розпочалося у Дубно. На ньому зачитують обвинувальний акт щодо обвинувачувано. У ньому йдеться про обставини вчинення протиправних дій підозрюваним і лобіювання Тарасом Пустовітом за винагороду інтересів ПП "Острог Автотранс", яке було учасником конкурсу перевезень і претендувало на кілька маршрутів.

Зазначається, що Тарас Пустовіт, використовуючи своє службове становище, з 4 по 11 жовтня 2014 року неодноразово телефонував власнику цієї фірми і вимагав надати йому неправомурну вигоду за допомогу перемогти у тендері. Так, спочатку перевізник надав 3 тисячі доларів Тарасу Пустовіту. 

Вже 6 листопада 2014 року було проведено конкурс перевізником, єдиним учасником якого було ПП "Острог Автотранс". Згодом Тарас Пустовіт, використовуючи своє службове становище, не виконав домовленості та вчинив дії для повторного проведення конкурсу. Після цього Пустовіт неодноразово зустрічався з перевізником і вимагав надати йому неправомірну вигоду за перемогу в конкурсі ПП "Острог Автотранс". 

У грудні було проведено повторний конкурс, після якого Пустовіт неодноразово знову телефонував перевізником і вимагав надати неправомірну виготу. 11 січня 2015 року в Острозі він отримав хабар у сумі 8 тисяч доларів за включення у графіки підприємства "Острог Автотранс". 

Нагадаємо, Тарас Пустовіт був затриманий «на гарячому» під час отримання чергової неправомірної вигоди в розмірі 8 тисяч доларів США 11 січня. Слідчі УСБУ в Рівненській області відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального Кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище). Викритий корупційний механізм передбачав одержання упродовж певного часу неправомірної вигоди від місцевих перевізників. Гроші вимагали за надання переваг у конкурсах із перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах. Посадовця відразу затримали в порядку ст.208 КПК України. Та згодом він вийшов під заставу. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.