На Рівненщині ув'язнені облаштували дитячий майданчик

Для забезпечення виконання державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та організації виробничо-господарської діяльності засуджені залучаються до суспільно корисної праці в установах виконання покарань Рівненської області.

Так, з метою виконання Розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації «Про організацію роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених, що утримуються, та осіб, які звільнились з установ виконання покарань Рівненської області на 2011-2015 роки» підприємствами та майстернями установ області за 4 місяці поточного року для потреб регіону реалізовано власної продукції на суму 2140,5 тис.грн., в тому числі за кошти місцевих бюджетів на суму 515,6 тис.грн. Найкраще роботу по залученню коштів місцевих бюджетів організовано Дубенською виховною колонією.

Керівництвом Дубенської виховної колонії налагоджено плідну співпрацю з оганами місцевого самоврядування Дубенського району та м.Дубно.

З метою виконання програми поставок продукції для потреб регіону за кошти місцевих бюджетів, сільськими радами Дубенського району та міською радою м.Дубноза 4 місяці 2015 року виконано замовленьДубенською ВК дитячих комплексів та автобусних зупинок на суму 91,7 тисяч гривень.

«Виготовлення даної продукції дає можливість додатково працевлаштувати 14 засуджених», - розповідає начальник колонії Валентин Марач.

Як зазначив старший інспектор сектору виробничої діяльності управління ДПтС України в Рівненській області Ярослав Пророк, начальники майстерень та директори підприємств установ виконання покарань області не зупиняються на даному етапі, а продовжують освоювати виготовлення нових видів продукції.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.