Маленькі рівняни познайомилися із Фіксиками

Маленькі рівняни мали змогу познайомитись із головними героями мультфільму "Фіксикі". Адже у вівторок, 19 травня, у МПК "Текстильник" відбулась дитяча вистава  «Фіксі-ШОУ!» за мотивами анімаційного мультфільму.
Бажаючих побачити Фіксіків було дуже багато. Цікаво було навіть дорослим. Не відкриватимемо всіх секретів вистави. краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
 
«А кто такие фиксики — большой-большой секрет!» - Так співається в пісеньці про Фіксиків. До недавнього часу люди майже нічого не знали про цих маленьких чоловічків, які живуть усередині машин і приладів. Фіксикі доглядають за технікою зсередини, чистять її, змащують, усувають дрібні поломки. Вони — вмілі і сумлінні майстри. Фіксикі звикли ховатися від людей, але є вони всюди: в комп'ютерах, холодильниках, телевізорах ... Кожен пам'ятає про випадки, коли непрацюючий прилад починав раптом працювати, якщо по ньому злегка стукнути. Все просто: всередині прокинувся Фіксик і все налагодив. А тепер про цих таємничих працьовитих чоловічків можна подивитися мультфільми або познайомитися з ними ближче, на виставі!
 

На глядачів чекали оновлені декорації, нові музичні ігри і новий головний герой ДімДімич. Під час показу «Фіксі-ШОУ» діти на власні очі побачили улюблених героїв.

Організатором виступило театрально-концертне агентство «Концертіно»

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.