На Рівненщині музей лісу став “народним”

Напередодні Міжнародного дня музеїв Музейно-парковому комплексу “Музей лісу”, що розташований на території ДП “Костопільський лісгосп”, присвоєно знання “народний”. Відповідне свідоцтво вручили директору Петру Івашенюті на обласній науково-практичній конференції, пише kostopilnews.

Музейно-парковий комплекс “Музей лісу” створений у 2011 році з ініціативи трудових колективів обласного управління лісового та мисливського господарства та РОО Товариства лісівників України. Сам Музей розташований у реконструйованому приміщення Костопільського лісництва і складається з кількох виставкових зал: історичної, зали розвитку лісового і мисливського господарства, а також зали природно-заповідного фонду краю. 

Робота з облаштування музейно-паркового комплексу постійно тривають. У найближчих планах відкриття експозиції присвяченої розвитку мисливства на Рівненщині, також під спеціальним навісом на внутрішньому дворі оформляється виставка техніки та механізмів, які використовувалися в лісовому господарстві, розроблені проекти з будівництва на території фонтанів, штучних водойм, лабіринтів з лісових порід, створення нових зелених архітектурних форм тощо.

Ключові слова: 

Коментарі

Шершун бабла гарно відмив

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.