На Рівненщині впроваджуватимуть програму енергозбереження у житловому секторі

Керівництво Рівненської обласної ради підписало чотирьохсторонній Меморандум про реалізацію енергоефективного партнерства. 

– В Україні впроваджується Державна підтримка на відшкодування частини суми, залученої населенням, Об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергоефективних заходів. Серед яких комплексне утеплення багатоквартирного будинку, встановлення котлів і теплопунктів, заміна вікон, утеплення фасадів, дахів та підвалів. Країна потребує комплексного підходу до вирішення наболілих проблем житлового фонду і роль регіонів є не менш важливою ніж державна підтримка, – зазначив Михайло Кириллов, голова Рівненської обласної ради. 

На думку Держенергоефективності, в усіх регіонах України має бути поширений позитивний досвід Львівської області, де 10 років діє програма відшкодування частини відсотків, залучених за кредитами на енергоефективні заходи для населення. 

– У цьому контексті ми можемо користуватися досвідом Литви, де поєднання здешевлених кредитів під три відсотки річних та залучення грантів дозволило у 18 разів збільшити попит населення на державну підтримку. Після впровадження такого поєднання механізмів кількість ОСББ в Литві зросла з кількох сотень до трьох тисяч, – додав Михайло Кириллов. 

З цього приводу Державним Агентством ініційовано проведення масштабного Форуму енергоефективного партнерства. Захід проходить у ці хвилини в Холі Чемпіонів НСК – Олімпійський у Києві, повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.