У Рівному поговорять про футбол

У понеділок, 25 травня о 15.30 в конференц-залі готелю "Мир" (м. Рівне, вул. Міцкевича, 32) відбудеться прес-конференція Рівненського футбольного клубу "Верес". У заході візьмуть участь голова РОФФ Олексій Хахльов, виконавчий директор РФК "Верес" Євген Донцов та власник Рівненського агентства новин ERVE.UA Сергій Ющишин, які розкажуть про вже сформований розширений список членів наглядової ради. Адміністрація РФК «Верес» надала можливість усім бажаючим, а найперше футбольним вболівальникам, журналістам та експертам, запропонувати своїх кандидатів на входження до складу тимчасової Наглядової Ради клубу. Усіх кандидатур  пропонували члени клубу "Верес".
Планується, що Наглядова рада клубу буде складатися з 35 осіб.  У затвердженого складу будуть контролюючі повноваження до 1-го липня 2015 року, коли відбудуться Збори членів РФК «Верес», які затвердять раніше визначений склад Наглядової Ради, або внесуть до нього зміни.
Зазначимо, що відповідно до Положення про тимчасову Наглядову Раду, основними її функціями є:
- здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю ФК “Верес”, у тому числі забезпечення підготовки повної та достовірної публічної інформації про клуб;
- здійснення контролю за запобіганням, виявленням та врегулюванням конфлікту інтересів посадових осіб органів ФК “Верес”, у тому числі за використанням майна клубу в особистих інтересах та укладення угод з пов'язаними особами.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Цікаво - дуже! Поставити питання хуху. Як ти заробив гроші на хухотель? Які платиш податки для країни? Та покажи декларацію про доходи? Парень? Чи ти всіх за лохів тримаеш з уструга?

Приходимо всі на поговорити (в вікіпедії нема такого слова) ПОГОВОРЯТЬ? Українською. Хто хух та його команда суржик? Поговоріть? Поговоріте? Сміх. Так от. Поговоримо й прийдемо! Запитати у хаха звідки взяв гроші на свій бізнес в Рівному. Честно заробив? Питання? Не думаю.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.