На Березнівщині об'єднають територіальні громади

На Березнівщині говорили про об'єднання територіальних громад району. Участь у нараді взяли директор Офісу реформ Руслан Сивий, голова РДА Микола Мельник, голова райради Віталій Ничипорук, голова Рівненської обласної організації ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» Андрій Токарський, а такожобласні депутати, сільські, селищний та міський голови.

Так, директор Офісу реформ Руслан Сивий наголосив на перевагах громад, які об’єднаються. Зокрема, зазначив, що об'єднана громада зможе самостійно розпоряджатися земельними ресурсами, які поза межами населеного пункту. Після об'єднання 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб буде залишатися територіальним громадам.

За результатами обговорення вирішили погодити стоворення двох об'єднаних територіальних громад з центрами у Березному та селищі міського типу Соснове, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Похоже, хочуть по швидкому грандіозно розвести народ. Ціна питання - місцеві вибори і потім - дерибан землі. Як це зроблять - це вже деталі. Але кидонуть так, що мало не покажеться.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.