Олексій Мочанов у Рівному: "Зараз питання АТО займають багато часу"

Сьогодні в Рівному відбудеться колнцерт відомого українського гонщинка, волонтера Олексія Мочанова. І хоча гонки займали багато місця в його житті, зараз він каже, не час для цього. Мовляв, як можна витрачати гроші на машину, як в країні йде війна...

За словами Олексія Мочанова, нині більшість часу в його житті займають питання АТО. Щоправда, каже у творчості тема війни відбивається не сильно.

- Насправді, у війні немає романтики... Це смерті, це вибухи, запах диму, бруд... Правду про війну писати не завжди можна, а неправду я не хочу. Тому краще у творчості показувати інші сторони життя. Хоча в зону АТО я їжджу з гітарою і співав для наших хлопців. А на День прикордонника і на День десантника вітатиму хлопців піснями, на територіях, де вони служать, - каже Олексій Мочанов.

На думку Олексія Мочанова, зараз є багато питань до того, що відбувається в Україні.

- Знаєте, ми обирали політиків, а зараз таке враження, що вони нічого не роблять. І при такій владі в Україні навряд чи щось сильно зміниться. Згадайте лише, як при владі Януковича, Яценюк розповідав на дні народженні Азарова на кого він хоче бути схожим, а зараз він премєр-міністр, - зазначає Олексій Мочанов.

Як розповів гонщик, за 11 місяців на своєму бусі він наїздив 86 тисяч кілометрів у зону АТО і назад. Він був в Ізюмі, Дебальцево та в інших гарячих точках на сході. Там загинули його знайомі і він не може бути байдужим до того, що там відбувається.

Але, на думку Олексія Мочанова, у тому, що нині відбувається в Україні винні всі ми.

- Україна як держава винна всім, як земля колхозу, бо ми позимчали в усіх. Але ці гроші давали на конкретні цілі, натомість їх розкрадали олігархи. Хто з них придумав айфон, чи ще щось хороше? Всі вони здобували свої статки через звязки з тими, хто при владі. Та й ми, голосуючи на виборах ставили "хрестики" хто-як, хто за 100-200  гривень, хто просто не розібравшись і так ми обрали владу. Знаєте, ми самі "засираєм" свою країну, тому поки ми не змінемо щось у собі, не варто чекати змін в країні. Адже у нас завжди хтось винен, а не ми самі, - вважає Олексій Мочанов.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.