Рівненську міліцію перевіряли

Рівненську міліцію і спецслужби знову перевіряли на професійність дій під час виявлення вибухівки
Усі спецслужби міста та рівненської міліції оперативно виїхали після отриманого на спецлінію «102» повідомлення про знайдений підозрілий пакет на рівненському автовокзалі «Чайка».

Охоронець автовокзалу об 11.30 25 травня повідомив, що під одним із сидінь у залі очікування виявлено залишений без нагляду на тривалий час чорний поліетиленовий пакет.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Рівненського МВ УМВС, після приїзду якої довелося евакуйовувати людей. Згодом правоохоронці виявили і вибуховий пристрій. Однак останній виявився лише муляжем. Тоді і стало відомо, що рівненську міліцію і відповідні спецслужби знову перевіряла координаційна група Антитерористичного центру УСБ України в Рівненській області на готовність до дій в надзвичайних ситуаціях.

Про проведення навчань були обізнані лише ініціатор їх проведення та обмежене коло осіб. Утім, як і умовна ситуація із знайденою вибухівкою у готелі «Мир» місяць тому, так і перевірка на автовокзалі «Чайка» показала, що всі служби спрацювали злагоджено та оперативно.

Як повідомляє прес-служба УСБУ в Рівненській області, сьогоднішнє інсценування терористичного акту було свого роду екзаменом на професійність дій під час виявлення вибухівки.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.