У Рівному відновили ще один тролейбус

22 травня на комунальному підприємстві "Рівнеелектроавтотранс" вийшов з капітального ремонту черговий тролейбус «Škoda 9Tr» під номером 091.

- Зокрема, ремонтною бригадою були виконані роботи по заміні обшивки кузова тролейбуса, підлоги салону та її ізоляційного покриття. Також було відремонтовано кузов тролейбуса та замінено вікна, - розповів директор підприємства "Рівнеелектроавтотранс" Валентин Ткачук.

Як зазначає прес-служба Рівненської міськради в кінці робіт було проведено фарбування тролейбуса якісною автомобільною фарбою.

Нагадаємо, на даний час КП "Рівнеелектроавтотранс" для обслуговування населення,  випускає на лінію 62 одиниці тролейбусів у робочі дні та 45 одиниць рухомого складу у вихідні дні.

Для технічного забезпечення безпечної експлуатації тролейбусів відділ з обслуговування і ремонту проводить три види ремонтів: ревізійний, середній та капітальний. Також, згідно графіків, затверджених у встановленому порядку, бригадами відділу технічного обслуговування огляд тролейбусів проводиться щодоби у нічну зміну.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.