Рівнян просять допомогти 17-річному дзюдоїсту, який захворів на рак

17-річний Олексій Суліковський, що нині перебуває у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні, потребує допомоги. У нього діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Лікування хлопець переносить важко. Волонтери взяли йому необхідні препарати у борг. 

"Олексій Cуліковський із Кузнецовська – найстарший хлопець, вже навіть, я сказала б юнак в нашому онковідділенні. 17 років – вік, коли вступаєш в самостійне доросле життя, коли будуєш плани, мрієш, ставиш перед собою цілі. Вік, коли ти відчуваєш себе трішечки дорослим. Так і для Олексія – життя в 17 років практично нічим не відрізнялося від повсякденності його однолітків,- написала у "Фейсбуку" волонтер Мар'яна Рева. - Дивлячись у такі глибокі й розумні очі Олексія, мене не полишало одне єдине питання: чому? Чому такий гарний юнак має лежати на ліжку і проходити всі кола онколікування? Чому так сталося, коли в молодому загартованому тілі (змалечку і до 11 класу займався дзюдо) починають відбуватися певні фізіологічні зміни, а вже незабаром йому ставлять діагноз гострий лімфобластний лейкоз? Чому коли Олексій вперше зробив свій дорослий вибір (вступив до Київського політехнічного інституту, хотів навчатися на факультеті телекомунікаційних систем), життя, в свою чергу, внесло корективи в його здоров'я? І так можна продовжувати задавати запитання, навряд чи отримуючи відповіді на них. А в реальному житті ми з вами можемо допомогти юнакові втілити в життя свої мрії та надії. 

Розмовляючи з Олексієм про книги, ми з ним не показуємо, що бачимо, як сльози мами Ірини тихенько капають на вишивку з бісеру. І знаєте, скільки було в тих краплинках відчаю і болю? Того материнського болю за здоров'я свого Олексія і того материнського відчаю, що ще скільки ж треба тих коштів на повне одужання сина. А вона, як і кожна мама в дитячому онковідділенні, готова вже зараз віддати своє здоров'я задля життя дитини.

Лікування Олексія йде дуже важко, на 15 день хіміотерапії в нього не було ремісії хвороби, тому лікарі були змушені перевести його на високодозовану хімію. Юнак важко витримує курс лікування, в нього постійно виникають ускладнення. З початку року (Олексій лікується з січня 2015 року) в нього був варикоз вен на одній нозі, важкий стоматит, проблеми зі шлунком. Хлопець намагається триматися бадьоро, але кожне таке ускладнення зупиняє лікування і переносить день одужання, коли можна буде залишити лікарню і поїхати додому, ще на декілька тижнів. 
Батьки Олексія дуже довго не зверталися за допомогою, намагалися впоратися самі, бачачи, скільки дітей зараз в нашому відділенні. Але за місяці лікування батьки витратили вже суму, яка наближається до 20 тисяч гривень і зараз їм потрібна підтримка. 
На сьогоднішній день ми взяли в борг в аптеці для Олексія:
"Доксорубіцин" 50 мг - 2 фл.
"Холоксан" 1г – 2 фл
Загальна сума на ці ліки -  3112,98грн. Також нам треба розрахуватися з приватними лабораторіями за проведені аналізи (2492,00 грн.) та замовити ще один флакон "Холоксану" 1г (1079,64 грн.). Таким чином для Олексія треба терміново зібрати 6687,62 грн".

Координатор - Мар`яна Рева 098 45 26 916.

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЭДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Суліковського Олексія

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЭДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ "Приватбанк"
МФО 333391
Призначення платежу - добровільна пожертва для Суліковського Олексія

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.