Для рівнян грузини влаштовують дегустацію вин

Завтра, 26 травня, на Рівненщині відзначать День Грузії. Соціальний проект «Україна – Грузія. Два серця – одна душа» пройде у Рівненському академічному обласному театрі ляльок за сприяння управління культури і туризму облдержадміністрації.

Організаторами свята є новоутворена громадська організація «Товариство грузинських меншин «Сакартвело», презентація котрої також запланована на завтра. За їх словами, метою заходу є ознайомлення громадськості з самобутньою культурою, традиціями, обрядами, кухнею і талантами етнічних грузинів, що проживають на території Рівненської області.

Як зазначає прес-служба Рівненської ОДА, свято пройде у форматі виставок та презентацій. Для гостей, зокрема, покажуть фотовиставку, презентацію туристичної Грузії, грузинську атрибутику, вироби національної кухні, влаштують дегустацію вин – усе те, що уособлює грузинський колорит і характер.

Також організатори проведуть благодійний аукціон виробів грузинської кухні, частина виручених коштів від якого буде перерахована на допомогу учасникам АТО.  

Місце проведення заходу: Рівненський академічний обласний театр ляльок. Початок о 12 годині.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.