Олексій Хахльов: «Рівненський футбольний клуб «Верес» ніколи не піде у політику»

Сьогодні відбулася прес-конференція Рівненського футбольного клубу "Верес", на якій озвучили попередній список осіб, що увійшли до наглядової ради і будуть здійснювати контроль за фінансово-господарською діяльністю «Вересу».  У заході взяли участь  голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов, виконавчий директор РФК "Верес" Євген Донцов, власник Рівненського агентства новин «ERVE.UA» Сегргій Ющишин, журналіст «Радіо Трек» Оксана Юрченко, громадські активісти Зураб Кантарія та Олег Чепурка.

Варто зазначити, що адміністрація РФК «Верес» надала можливість усім бажаючим, а найперше футбольним вболівальникам, журналістам та експертам запропонувати своїх кандидатів до тимчасової наглядової ради клубу.

При цьому враховували три речі: членство у ФК «Верес», любов до футболу та бажання допомагати розвитку професійного футболу в Рівному, - зазначає Сергій Ющишин. – Наразі є 33 особи, але список ще не є закритим.

До наглядової ради увійшли авторитетні люди, яким довіряють - політики, журналісти, фінансисти, громадські діячі. Зокрема, народний депутат України Сергій Євтушок, власник телеканалу «Рівне-1» Віктор Данилов, ректор «Острозької академії» Ігор Пасічник, начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев, екс-голова облдержадміністрації Сергій Рибачок, депутат Рівненської міської ради Антон Сачук, начальник головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило, радіоведучі Наталія Панфілова та Оксана Юрченко, голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, екс-голова Рівненської районної адміністрації Олексій Бучинський, громадські активісти Зураб Кантарія та Святослв Клічук, голова Рівненської міської федерації футболу Валерій Гладков, власник Рівненського агентства новин «ERVE.UA» Сергій Ющишин, голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов, директор «Злата плази» Олександр Оверчук, директор Рівненської філії медичного центру «Експерт» Олег Чепурка, фотограф Олександр Харват, журналіст Олексій Кривошеєв, спортивний журналіст Олександр Морозович, екс-голови Рівненської обласної федерації футболу Михайло Кривко та Володимир Поліщук, футбольний вболівальник Тарас Тирак, військовий пенсіонер Володимир Білоус, волонтер «Вересу» Сергій Скоропляс, депутати Рівненської обласної ради Олексій Кособуцький та Олег Хомич, засновник газети «Рівне вечірнє» Микола Несенюк, футбольний тренер та колишній гравець ФК «Верес» Рівне Богдан Самардак, колишній голкіпер «Вересу» Роман Байрашевський, адвокат Юлія Щербяк.

На чисельні запитання журналістів Олексій Хахльов запевнив, що не має наміру йти у політику.

- Хочу дати чітку відповідь: я не маю жодної політичної амбіції. Єдине, про що мрію,  це щоб «Верес» продовжився на сотні років. Є дві речі, які ніколи не буде робити РФК «Верес»: ми не підемо у політику і ніколи не будемо ходити по світу із простягнутою рукою та намагатися отримати фінансування. У «Вересі» зібрані самодостатні, успішні, певною мірою горді люди, і вони не потребують ніяких подачок, - заявив Олексій Хахльов. - Вважаю проект створення футбольного клубу «Верес» безпрецедентним не тільки для Рівненської області, а й взагалі для усього суспільства, це спроба важка, але ефективна - об’єднати українців.

Довідково: у затвердженого складу будуть контролюючі повноваження до 1 липня 2015 року, коли відбудуться збори членів РФК «Верес». Відповідно до положення про тимчасову наглядову раду, основними її функціями є: здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю ФК “Верес”, у тому числі забезпечення підготовки повної та достовірної публічної інформації про клуб; здійснення контролю за запобіганням, виявленням та врегулюванням конфлікту інтересів посадових осіб органів ФК “Верес”, у тому числі за використанням майна клубу в особистих інтересах та укладення угод з пов'язаними особами.

Перше відкрите засідання наглядової ради відбудеться 1 червня 2015 року о 15.30 в конференц-залі готелю «Мир» (вул. Міцкевича, 32).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.