На Рівненщині шукають свідків зловживань чиновників під час Революції

Органами прокуратури Рівненщини продовжується робота із встановлення та розслідування фактів причетності посадовців області до організації заходів із перешкоджання мирним акціям протесту під час Революції Гідності.

Увагу приділено встановленню фактів, пов’язаних з організацією «антимайдану», перешкоджанням вільному виявленню громадян своєї політичної позиції, примусовим залученням працівників бюджетних організацій до різних заходів, незаконним використанням бюджетних коштів, інших фактів, які можуть бути підставою для вжиття заходів реагування.

Наразі органи прокуратури Рівненської області продовжують здійснювати процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у трьох кримінальних провадженнях, зокрема, за фактами організації службовими особами управління освіти Рівненської міської ради, Рівненського університету водного господарства і природокористування, посадовими особами Володимирецького району поїздок мешканців області для участі в «антимайдані» у 2013-2014 роках.

Одним з основних джерел здобуття доказів у зазначених кримінальних провадженнях є свідчення громадян.

У зв’язку цим, прокуратура вкотре запрошує громадськість, всіх можливих очевидців, представників засобів масової інформації регіону посприяти слідству та надати свідчення, додаткові докази, наявні фото-відеоматеріали щодо порушень законодавства, які розслідуються у даних кримінальних провадженнях та інших фактів, які, можливо, досі залишаються невідомими для органів досудового розслідування.

Безпосередньо у прокуратуру Рівненської області можна звертатися за телефонами гарячої лінії 62-00-44 та 62-33-81, або за адресою: м.Рівне вул.16 Липня, 52, каб. 101.

За необхідності гарантується конфіденційність про джерела отриманої інформації, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Навіщо писати у коментар - підніміться поверхом вище і скажіть, що думаєте у вічі)))

Звичайно, головними бандитами зробіть дівчат, які просто роблять свою роботу... Ви краще в своїх біографіях порийтеся,багато цікавого згадаєте...

не казати,а волати:))СЛАВА МАЙДАНУ!:))ГЄВАЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ:))СЛАВА ЛОХАМ МАЙДАНУТИМ!:))

А не треба ходити далеко. Ви зайдіть в ОДА - всі секретарші заступників голови часу Януковича і далі працюють. Ось, наприклад, Левчук Лілія Олександрівна - секретар Губанова (вона ж його кума), а зараз - секретар Приварського - першого заступника голови ОДА. В час Майдану формувала групи та списки на Антимайдан. Ще й за це отримувала кошти. Де люстраційний комітет!!! В тогож Приварського помічником працює Мельник Оксана Петрівна - була помічником у Сад Світлани Іванівни. То що ж ще казати?!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.