Рівнян навчатимуть на вулиці

У Рівному ГО «Молодь – ДІЄ» розпочинає підготовку до нового сезону «Вуличного університету», який стартує 6 червня. Кожен захід «Вуличного університету» є публічною лекцією (інтерактивною презентацією) з визначеним регламентом та тематикою. Відбуваються заходи на вулиці або в приміщенні з вільним доступом для будь-кого, хто бажає прийти.

– Теми цьогорічного «Вуличного університету» будуть стосуватись реформ в Україні, детальніше анонсуватимемо ближче до початку. В якості лекторів запрошуються спеціалісти, експерти своїх галузей, успішні люди, хороші оратори, авторитети громадської думки – розповідає голова ГО «Молодь – ДІЄ» Віталій Примак.

Метою заходу є проведення ряду альтернативних відкритих освітніх заходів для молоді, залучити її до громадської активності, пропагуючи ідеї громадянського суспільства. Також - підвищення інтелектуального рівня молоді через знайомство із цікавими та неординарними особистостями.

Організатори заходу максимально дбають про запити майбутніх учасників «Вуличного університету», тому чекають саме ваших пропозицій та побажань стосовно місця проведення та тем зустрічей.

Більше інформації у зустрічі у "Вконтакте" та "Facebook".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.