Рівненські СБУшники передали польським дипломатам документи про репресії радянської влади

До Дня вшанування пам′яті жертв політичних репресій у Рівненському обласному краєзнавчому музеї працівники архіву УСБУ в Рівненській області надали віце-консулу Генерального Консульства Республіки Польща документи про репресії проти поляків на Рівненщині в 1939-1941 роках.

Архівісти ознайомили, віце-консула Генерального Консульства Республіки Польща Кшиштофа Василевського з унікальними архівними документами, які свідчать, що першими жертвами репресій стали польські військові, які потрапили в полон до радянської армії, а також представники українських партій та організацій, всі хто був нелояльним до радянської влади.

Для полегшення використання архівних документів науковцями, журналістами, краєзнавцями, студентами та усім, хто займається історичними дослідженнями і працює з першоджерелами в Управлінні СБУ у Рівненській області, продовжує працювати інформаційно-довідкова зала.

Зала працює щодня з понеділка по п′ятницю (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Рівне вул. Відінська, 4, повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.