У Рівному алкоголь, пиво, тютюн та нафтопродукти поповнили бюджет майже на 19 мільйонів

 З початку поточного року в Рівному платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів перераховано до місцевого бюджету 18,9 млн.грн.

При цьому значна сума надходжень – понад 9,1 млн. грн. - від сплати цього податку становлять кошти, сплачені за роздрібну торгівлю нафтопродуктами.

Як повідомив начальник ДПІ у м.Рівному Михайло Калитюк, кількість суб’єктів господарювання - платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів у місті становить 506 осіб - це суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізовують безпосередньо громадянам такі товари як пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн і промислові замінники тютюну, нафтопродукти, скраплений газ, альтернативне паливо.

Варто нагадати, що суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів. Ставка цього податку становить 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість) реалізованих через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів.  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.