Рівнянам покажуть час, "Коли дерева були великими"

Діти – наш найцінніший скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Щороку в перший день довгоочікуваного літа і шкільних канікул відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.

Як зазначив рівненський фотохудожник Олександр Харват, наші діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості, а найголовніше – миру, адже цей день – ще і день боротьби на захист дітей від загрози війни.

Відтак, члени клубу-студії "Простір фото" приєднується до привітань наших малят і презентують фотовиставку, оглянувши котру, кожен дорослий зможе пригадати, яким цікавим, дивним та великим здавалося усе навколо в дитинстві…

Нехай дитинство кожної дитини буде сповненим любові, добра та миру!

Виставка діятиме з 27 травня до 23 червня 2015 року на 2-му поверсі ТЦ "Злата Плаза".

Нагадаємо, «Простір фото» – колектив різних людей зі своїм сформованим життєвим досвідом, поглядами. Але, тим не менш, у кожного багато спільного і це спільне – Її Величність Фотографія. Для кожного – це натхнення, миті радості, печалі, розчарувань, всі почуття життя…

Учасники виставки: 

Сергій Бондарук, Тетяна Годун, Владлен Дроботько, Альона Зень, Альона Корнєєва, Анна Нагорна-Босик, Дмитро Тинник, Віталій Філімонов та Олександр Харват.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.